O nas

Kraków to dawne królewskie miasto. Tu każdy budynek czy miejsce ma swoją historię. To także osoby, które tworzyły i tworzą kulturę i atmosferę tego miasta. Naszym celem jest to, by zwiedzanie Krakowa było dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Spełniając oczekiwania turystów, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, oferujemy zróżnicowane trasy. Każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno turyści indywidualni, rodziny, jak i grupy zorganizowane. Przygotowaliśmy także trasy przeznaczone dla wycieczek szkolnych oraz dla pielgrzymów. Wykwalifikowani przewodnicy, posiadający licencje Urzędu Marszałkowskiego woj. małopolskiego zrobią wszystko by podzielić się z Państwem swoją wiedzą i pasją do Krakowa. Zapraszamy na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem!

Katarzyna Kos-Maciuk

Właścicielka firmy KraKkos Usługi przewodnickie. Oprowadza od 2008 roku.
Z wykształcenia plastyk i historyk sztuki. Specjalizuje się w oprowadzaniu grup anglojęzycznych i wycieczkach tematycznych. Posiada uprawnienia do oprowadzania po muzeach Podziemia Rynku oraz Fabryce Schindlera. Prowadzi gry miejskie dla dzieci i dorosłych. Identyfikator przewodnicki nr PM/9/08.

Marcin Maciuk

Historyk, licencjonowany przewodnik po Krakowie, nauczyciel. Posiada uprawnienia do oprowadzania po Muzeum Podziemia Rynku oraz Trasie Pamięci (Fabryka Schindlera, Apteka pod Orłem, Ulica Pomorska).
Identyfikator przewodnicki nr 322.

Kontakt

KraKkos – przewodnicy po Krakowie

Katarzyna Kos-Maciuk

phone +48 781 96 37 49
+48 733 55 00 02

e-mailkrakkospl@gmail.com

Google+

Dane firmy:
KraKkos Katarzyna Kos-Maciuk Usługi przewodnickie
ul. Tadeusza Szafrana, nr 5A, lok. 34
30-363, Kraków
NIP: 6772273178

Napisz do nas:
Mapa strony Projekt i realizacja: handslab.pl 2014